۲۶ آذر ۱۳۸۳
Reflection.jpg
۲۲ آذر ۱۳۸۳
فرودگاه مهرآباد تهران دهه چهل شمسی...
Resize of 006.jpg
۲۱ آذر ۱۳۸۳
baran.jpg
۲۱ آذر ۱۳۸۳
baran 1.jpg
۱۹ آذر ۱۳۸۳
ماهان مقبره شاه نعمت الله ولی Kerman1.jpg
۱۷ آذر ۱۳۸۳
باورتون میشه؟این ساختمان پلاسکو در چهار راه استانبوله که در حال ساخت از اون عکسبرداری شده. از این پس گاهی عکس های تهران را در سالهای دور،اینجا ببینید.
Resize of 005.jpg
۱۶ آذر ۱۳۸۳
متخصصان ایرانی به فناوری ساخت ماده پرمصرف «ژلاتین» دست یافتند ماده اولیه تولید فیلم عكاسی و صدها محصول صنعتی دیگر در كشور ساخته شد. ایسنا خسته نباشید ولی فکر کنم با ماجرای رو به رشد و فراگیر فناوری دیجیتال به ویزه در عکاسی و سینما کمی دیر رسیدیم نه؟
۱۱ آذر ۱۳۸۳
هر از چند گاهی که در زمینه عکاسی برنامه ای پیش می آید از قبیل دو سالانه یا زلزله یا نمایشگاهی و صحبت از انجمنی ملی و ... همه به نوعی به تکاپو می افتند و از در و دیوار می بارد. به محض اتمام آن خاتمه کلام، تا برنامه ای دیگر. شده مثل کارهای هیأتی، که به فضل پروردگار همه با آن آشنا هستیم. نه رییسی می خواهد و نه مرئوسی. اینچنین، چنانکه افتد و دانی همیشه همان برنامه ی ملال آور تکرار می شود و همه به خیال اینکه صوابی برده ایم دل خوش می داریم. چند صباحی است که فصل سردی بر عکاسی ایران حاکم است و این همه نشان از همان امور جاری هیأتی بر کارهایمان دارد. تا نمایشگاه فراگیر دیگر و ترکتازی دیگر. به این احوال، می خواهم بگویم اگر صد سال دیگر هم بگذرد و اینگونه عمل کنیم همین است که می بینید. نه شوری نه حالی نه جستجویی برای ریشه یابی در احوالمان و نه خیلی چیز های دیگر ... همراه موجیم تا کی موجی دیگر در رسد ما بر آن سوار شویم... به گمانم موج بعدی مسابقه ی چند میلیون دلاری هنر و نیایش باشد. شما زنده ما هم انشائ الله الرحمان زنده ببینید اینطور نمی شود؟ دوباره جدال حیدری نعمتی در می گیرد. متهمان همیشگی در جایگاه اتهام و مرده باد زنده باد ها آغاز می شود. تا چندی بعد از مسابقه ی بزرگ و تا فرو نشستن آتش خشمی که با امواج بعدی فرو می نشیند....
صفحه 72 از 73
صفحه قبلی |<< << < ... 71  [72]  73  >> >>| صفحه بعدی